Mes

APIE MUS

Maloniausias darbas – džiaugtis sėkmingais rezultatais! Esame komanda, kuri leis Jums pailsėti ir stebėti įmonės kopimą į viršukalnę.

Gerda

Dizainerė

Iveta

Rinkodaros projektų vadovė

Justina

Rinkodaros projektų vadovė

Rytis

Pardavimų vadovas

Vainius

Vadovas

Mūsų komandos giliu įsitikinimu – verslas yra tarsi dinamiškas organizmas. Nuolat besivystantis, besikeičiantis ir, kai reikia, lanksčiai prisitaikantis prie aplinkos jam skleidžiamų impulsų. O tą aplinką, jūsų atveju, kuria ir turimo produkto ar paslaugos vartotojai, drąsiai reiškiantys savo poreikius bei lūkesčius. Tad vis naujai atsirandantys komunikacijos kanalai bei formos, besikeičianti verslo aplinka, auganti konkurencija ir kintantys vartotojų norai skatina verslus nesustoti, būti žingsniu priekyje ir daryti viską dar geriau nei vakar. Nes, jeigu ne jūs, tuomet tai padarys jūsų konkurentai. Bet ar tikrai to norite?

kabutes kaire

Mes žinome, kaip sukurti Rezonansą tarp verslo ir klientų, kurio rezultatas atsispindėtų kliento požiūrio į jūsų verslą bei įmonės strateginių tikslų adaptacijos sintezėje.

kabutes desine

Esame pasirengę identifikuoti jūsų, kaip verslo, stipriąsias puses, o turimas silpnybes paversti privalumais, sukuriančiais vartotojams pridėtinę vertę. Išsigryninus jūsų verslo pagrindines vertybes, galėsime nuosekliai vystyti jūsų įmonės prekės ženklą, akcentuoti vidinės ir išorinės komunikacijos toną bei įgyvendinti strategiją, kuri padės skatinti norimus pardavimus bei pasiekti tikslų, apie kuriuos seniau nė nedrįsote pasvajoti.

Ką mes galime pasiūlyti jūsų verslui:

rebrand

prekinio ženklo strategija ir tikslai, jo įvaizdžio keitimas ar tobulinimas, komunikacija ir tolimesnių veiksmų gairės;

redesign

vizualinis atpažįstamumas, adaptyvus prekinio ženklo identitetas, skaitmeniniai sprendimai ir prekinio ženklo vadovas;

revalue

rinkos ir vartotojų tyrimai, kurie padeda priimti sprendimus, remiantis ne tik „sausa“ verslo informacija, bet įvertinant ir žmogiškąjį faktorių.

MUMIS PASITIKI